Turistická mapy pro Garmin : Instalace

Česky | English
 1. Bulharsko - Turistická
  5. 6. 2023 19:01
 2. Maďarsko - Turistická
  5. 6. 2023 16:03
 3. Norsko - Turistická
  5. 6. 2023 15:19
 4. Rakousko - Turistická
  5. 6. 2023 10:34
 5. Bosna a Hercegovina - Turistická
  5. 6. 2023 06:58
 1. Belgie - Turistická
 2. Albánie - Turistická
 3. Rusko - Severokavkazský federální okruh - Turistická

Postup instalace map

 1. Stáhnete si mapy pro Garmin ze sekce Download.
 2. Připojíte svou GPS, nebo paměťovou kartu z ní, k PC.
 3. (Pokud jste lehce paranoidní), zkontrolujete, zda souhlasí SHA256 hash souboru. Pokud nevíte, o co jde, tak tento krok ignorujte.
 4. Rozbalíte stažený .zip soubor
 5. Na paměťovou kartu nahrajete .img soubor z archivu. Mapu musíte vložit do správného adresáře, na mém eTrexu 30 je to adresář garmin na paměťové kartě. Nejspíš už tam nějaké .img soubory budou.
 6. GPS s paměťovou kartou zapnete a v nastavení map ověříte, zda se mapa načetla. Na mém eTrexu je to v menu Nastavení -> Mapa -> Mapove informace, kde byste měli vidět mapu Turisticka mapa CR od V0174. Pokud máte ostatní mapy vypnuté, tak stačí zkusit zobrazit mapu z hlavního menu.
 7. Pokud přístroj mapu nenalezl, buď jste ji nahráli do špatného adresáře, nebo máte starý přístroj, který podporuje jen jednu mapu - v tom případě máte zřejmě na kartě soubor gmapsupp.img. Pokud je tomu tak, musíte můj soubor přejmenovat na gmapsupp.img a původní soubor přepsat. Pozor! Starý soubor si nejprve zazálohujte, nebo ho přejmenujte, může obsahovat mapy, které jste si koupili, nebo je dostali s přístrojem a může se stát, že o ně přijdete!

Zobrazení mapy v BaseCamp

Po připojení GPS s nahranou mapou (!) k PC by se mapa měla synchronizovat s BaseCampem (to může trvat několik minut) a mělo by být možné ji zobrazit (menu Maps -> Map Product). V Mapsource jsem postup netestoval.